TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası

Oturum Yürütücüleri ve Bilim Kurulu

OKAN TÜYSÜZ 751

BÖLGESEL JEOLOJİ VE TEKTONİK

ORHAN TATAR 3326

IVAN ZAGORCHEV  681700

SPYROS PAVLIDIS  681701

ALİ ÖZÇAĞLAR  681702

COĞRAFYA VE KÜLTÜR

HARUN TAŞKIRAN  681703

NEVRA ERTÜRK  681705

STURT MANNİNG  681706

HÜSEYİN YALÇIN 1734

ÇEVRE JEOLOJİSİ-ÇEVRE YÖNETİMİ-TIBBİ JEOLOJİ

MUSA ALPASLAN 2659

CÜNEYT GÜLER 10100

İBRAHİM AKKURT  681707

EROL SARI 5304

DENİZ, GÖL VE KIYI JEOLOJİSİ

NAMIK ÇAĞATAY  681708

THOMAS LİTT  681709

SABAH YILMAZ ŞAHİN 4795

DEĞERLİ-YARI DEĞERLİ TAŞLAR

TAMER RIZAOĞLU 7692

BÜLENT ÖZMEN 3599

DOĞAL AFETLER VE AFET YÖNETİMİ

ÖMER MURAT YAVAŞ 5039

ATİYE TUĞRUL 5067

DOĞAL YAPI TAŞLARI VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER

ALİ BAHADIR YAVUZ 5634

MÜMTAZ ÇOLAK 4461

JOSE BRILHA  681757

JEOPARK VE JEOTURİZM

RADOSLAV NAKOV  681759

HÜLYA İNANER 2741

ALİ İHSAN KARAYİĞİT 1751

FOSİL YAKITLAR JEOLOJİSİ VE TEKNOLOJİSİ

ZÜHTÜ BATI 2963

KIMON CHRISTANIS  681762

MEHMET ÇELİK 3207

HİDROJEOLOJİ, SU KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

FATMA GÜLTEKİN 4844

AHMET APAYDIN 3420

MAREN BREHME  681764

CÜNEYT ŞEN 3473

JEOKRONOLOJİ VE İZOTOP JEOLOJİSİ

NURGÜL ÇELİK BALCI  681767

İSMAİL HAKKI KARAMANDERESİ 952

JEOTERMAL ENERJİ

AHMET YILDIZ 6108

HAFİZE AKILLI 4787

CATHERINE KUZUCUOGLU  681769

KUVATERNER ARAŞTIRMALARI

MEHMET AKİF SARIKAYA 6660

MEHMET KORHAN ERTURAÇ 15924

ZEKİYE KARACIK 5404

MAGMATİZMA VE MAGMATİK SÜREÇLER

KAAN SAYIT  681773

ERCAN ALDANMAZ 5001

İLKAY KUŞCU 8379

METALİK MADEN YATAKLARI

İBRAHİM SÖNMEZ SAYILI 1072

ALİ POLAT  681775

METAMORFİZMA VE METAMORFİK SÜREÇLER

OSMAN ERSİN KORALAY 6110

MOHSSEN MOAZZEN  681777

HALİL KUMSAR 3428

MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ VE JEOTEKNİK

LEVENT SELÇUK 7993

AYHAN KOÇBAY 5319

VEYSEL IŞIK 9034

NEOTEKTONİK VE DEPREMSELLİK

VOLKAN KARABACAK 8728

ABDOLREZZA GHODS  681779

AFAT SERJANİ  681781

ORTA DOĞU VE DOĞU AVRUPA ÜLKELERİNDE JEOLOJİK MİRAS

FUAT ŞAROĞLU 1318

TODOR TODOROV  681783

ZEKİ M. HASSAN  681784

UĞUR KAĞAN TEKİN 3224

STRATİGRAFİ VE PALEONTOLOJİ

DAN GRIGORESCU  681785

MEHMET SERKAN AKKİRAZ 7447

AYNUR HAKYEMEZ 3367

MEHMET ÖZKUL 2115

SEDİMANTOLOJİ VE SEDİMANTER SÜREÇLER

HÜKMÜ ORHAN 1258

EZHER TAGLİASACCHİ 11278

MEHMET RUHİ AKÇIL 2770

SONDAJ YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ

CELALETTİN ŞİMŞEK 7057

GUNAY ERPUL  681788

TOPRAK, UYGARLIK VE YAŞAM

SELEN DEVİREN SAYGIN  681789

DONALD GABRİELS  681790

ENGİN ÖNCÜ SÜMER 4927

UZAKTAN ALGILAMA VE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ

BEKİR TANER SAN 7806

TURGUT ÖZTAŞ  682464

YEREL YÖNETİM-KENTLEŞME VE JEOLOJİ

BAHATTİN MURAT DEMİR 4308

Okunma Sayısı:
Paylaş: