TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası

Sponsorluk

Odamız tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 75.sinin gerçekleştirileceği, uluslararası boyuta ulaşmış ülkemizin en eski bilimsel kongresi olan ve 3000’nin üzerinde katılımcının yer alacağı “75. Türkiye Jeoloji Kurultay`ı 10-14 Nisan 2023 tarihleri arasında Ankara`da MTA Genel Müdürlüğü Kültür Sitesi`nde” düzenlenecektir. Her yıl binlerce kişinin katıldığı Kurultayımızda sektörde faaliyet gösteren firmaların kendilerini tanıtmaları, sektörde faaliyet gösterenlerle bağlantı kurmaları ile ürettikleri ürünlerin satışını gerçekleştirebilmeleri açısından da önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

Kurultayımız bu yıl sponsor firmalarımızın katkı ve desteği ile hayata geçirilecektir. Bu yılki ana teması “Jeolojik Kaynakların Kalkınmadaki Yeri” olarak belirlenen kurultayımıza özellikle meslek alanımızda faaliyet gösteren firmaları, sosyal ve toplumsal sorumluluk kapsamında destek olmaya davet ediyoruz.

Kurultayımıza destek; `Sponsorluk Dosyası`nda belirtilen `Altın Sponsorluk`, `Gümüş Sponsorluk` veya `Bronz Sponsorluk`ların yanı sıra “Ana Sponsorluk” şeklinde de olabilecektir.

SPONSORLUK DOSYASI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Paylaş: